Progen Soya Fasulyesi Tohumu Çeşitleri

Progen Soya Fasulyesi Tohumu Çeşitleri

BRAVO
Üstün Adaptasyon
 
Geniş adaptasyon yeteneğine sahip, ikinci ürün ve geç birinci ürün ekilişlerine uygun bir çeşittir. 3.3 olum grubundadır. Zayıf drenajlı, ağır bünyeli topraklara da uygun olan çeşidin hasat stabilitesi yüksektir. Yatma, dökme ve hastalıklara toleransı iyidir. Ekiminde dekara 8-10 kg tohum kullanılmalı, ekim tavlı toprağa 3-4 cm derinlikte yapılmalı ve ekim öncesinde bakteri aşılaması uygulanmalıdır. İkinci ürün ekilişleri haziran ayı sonuna kadar tamamlanmalıdır. İkinci ürün ekilişlerinde, Sulama→Toprak hazırlığı→Ekim şeklinde bir yol izlenmelidir.

LİDER
Verimde Lider
 
2012 Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tescil Denemelerinde verimde LİDER!

Birinci ürün ekilişlerinde verimde lider olan çeşit, erken 2.ürün ekilişlerinde de yüksek verim potansiyeline ve geniş adaptasyon kabiliyetine sahiptir. 3.8 olum grubundadır. Yatma, dökme ve hastalıklara toleransı iyidir. Ekiminde dekara 8-10 kg tohum kullanılmalı, ekim tavlı toprağa 3-4 cm derinlikte yapılmalı ve ekim öncesinde bakteri aşılaması uygulanmalıdır.

ASYA
Gerçek Bir Derbi Oyuncusu
 
Birinci ve ikinci üründe yüksek verim potansiyeline sahip çeşit 3.6 olum grubundadır. Geniş adaptasyon kabiliyetine sahiptir. Hasat döneminde homojen kuruma özelliği nedeniyle ile hasat kolaylığına sahiptir. Yatma, dökme ve hastalıklara toleransı iyidir. Ekiminde dekara 8-10 kg tohum kullanılmalı, ekim tavlı toprağa 3-4 cm derinlikte yapılmalı ve ekim öncesinde bakteri aşılaması uygulanmalıdır. İkinci ürün ekilişlerinde, Sulama→Toprak hazırlığı→Ekim şeklinde bir yol izlenmelidir. İkinci ürün ekilişleri haziran ayı sonuna kadar tamamlanmalıdır.

Detaylı bilgi için: http://www.torunoglutohum.com/soya-fasulyesi-tohumu.html

Progen Tohum soya fasulyesi çeşitleri ve fiyatları hakkında bilgi almak ve uygun fiyata sipariş vermek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: progen tohum soya fasulyesi çeşitleri, progen tohum soya fasulyesi fiyatları, soya fasulyesi yetiştiriciliği


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis