Danelik mısır tohumu

-

Danelik mısır tohumlarımız sertifikalı ve yüksek verimlidir.Orjinal ambalajında satılmaktadır.Torbalar 50 000 adettir.Danelik mısır tohumu çeşitleri ve danelik mısır tohumu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilmek için firmamızı arayabilirsiniz.Satılık danelik mısır tohumlarını firmamızdan sipariş edebilirsiniz.

Danelik Mısır Tohumu

Danelik mısır tohumlarımız farklı iklim bölgeleri için farklı mısır tohumu çeşitleri satışı yapmaktayız.Dane hibrit mısır tohumu çeşitlerimiz yüksek verim kapasitelidir.Dane mısır tohumu çeşitlerimiz hastalıklara karşı yüksek dirençlidir.Dane mısır tohumu siparişiniz size hızla ulaştırılır.

Danelik mısır tohumu çeşitleri ve danelik mısır tohumu fiyatları hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.Sertifikalı ve yüksek verimli danelik mısır tohumlarımızı firmamızdan sipariş edebilirsiniz.

Mısır yetiştiricisi mısır çeşitleri isimleri hangileri, mısır çeşitleri ve özellikleri, en iyi mısır tohumu hangisi diye sormakta haklı olduğundan biz müşterilerimiz için en iyi danelik mısır tohumlarını en uygun fiyatlara satışını sağlamaktayız.

Milli mısır tohumu geliştirmek için yapılan çalışmaları destekliyoruz.Yerli mısırlarımızın korunması için yerli tohum bankasını hayata geçirmiş bulunmaktayız.Yerli mısırlarımızın korunması büyük önem taşımaktadır.

Mısır Tohumu Türleri

-Taş Mısır (Zea mays indurata)

-At Dişi Mısır (Zea mays indentata)

-Cin Mısır (Zea mays everta)

-Tatlı Mısır (Zea mays saccharata)

-Unlu Mısır ( Zea mays ceratine)

-Kavuzlu Mısır  ( Zea mays tunicata)

-Çizgili Mısır ( Zea mays joponica)

-Süt Mısır ( Zea mays tunicata) 

Etiketler:mısır tohumu danelik,danelik mısır tohumu,mısır tohumu fiyatları,danelik mısır tohumu çeşitleri,dane mısır tohumu

Etiketler:Danelik mısır tohumu,danelik mısır tohumu çeşitleri,2017 danelik mısır tohumu fiyatları, 

-

Online Alışveriş Hemen Ara