BİTKİ BESLEME ÜRÜNLERİ

Bitki besleme ürünleri konusunda Torunoğlu Tohumculuk, bitki besleme konusunda faaliyet yürüten Türkiye'nin önde gelen firmalarıyla çalışmaktadır. Tarımda bitki besleme ürünleri kullanımı her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Bitki besleme ürünlerinin tarımdaki önemi daha iyi anlaşılmaktadır. Artan gübre fiyatlarına karşı daha ucuz bitki beslemek ancak bitki besleme ürünleriyle mümkün olmaktadır. Bitki besleme ürünleri hem gübre maliyetlerini azaltmakta hem de tarladan alınan mahsulün kalitesini ve verimini arttırmaktadır. Bitki besleme ürünleri diğer kimyasal gübreler gibi toprağı kirletmemektedir. Ve toprağın verimini azaltmamaktadır. Bitki besleme ürünlerinin doğru bir şekilde verilmesi yüksek kaliteli mahsüllerin ortaya çıkmasında önemli bir etkendir. Bitki besleme ürünleri yapraktan veya su ile birlikte bitkiye verilebilmektedir. Bitki besleme ürünleri konusunda firmamızdan detaylı bilgiler alabilirsiniz. 

Kuraklık, don, soğuk, dolu, kuvvetli rüzgar ve topraktaki aşırı su içeriği, bitki stresine neden olan, büyümelerini ve gelişmelerini sınırlayan veya engelleyen ve sonuç olarak verimi düşüren faktörlerdir. Stres, olumsuz büyüme koşullarına karşı bitki direncini önemli ölçüde azaltır, bu da onları patojenik faktörlerin ve haşere saldırılarının neden olduğu enfeksiyonlara karşı savunmasız hale getirir. Aşırı stres koşulları mahsul veriminin tamamen kaybolmasına neden olabilir. Stres Kontrol Sistemi ile stresin bitkiler üzerindeki olumsuz etkisini azaltmak ve tatmin edici yüksek kalitede verim elde etmektir. 

 tarla ve bahçe bitkilerinin yetiştirilmesinde olumsuz çevre ve yetiştirme şartlarına karşı bitkilerin dirençlerini arttırmak için r. 

 bitkilerin strese girmelerine sebep olacak koşullar oluşmadan önce bir takım önleyici tedbirleri veya stres koşulları başladığında koruyucu uygulamaları kapsamaktadır. 

 önleyici tedbirlerin uygulanması, mahsulleri stres faktörlerinin etkilerine karşı koruma altına alır ve bitkileri stres şartlarına karşı daha mukavemetli hale getirerek, istikrarlı ve güvenilir verim alınmasını sağlar.

İthal bitki besleme ürünlerinde. İthal bitki besleme ürünlerini Torunoğlu Tohumculuktan temin edebilirsiniz. Torunoğlu Tohumculuk iletişim telefonları:

0532 266 40 41 - 0530 300 52 73 - 0322 239 88 08 - 0322 239 88 09 

 

 

 

Online Alışveriş Hemen Ara