Karışım Çim Tohumları - Çim Tohumu Karışımları

Karışım (mix) çim tohumu çeşitleri: 3 lü,4 lü,5 li,6 lı,7 li,8 li karışım, bir biriyle uyumlu çim tohumunun karışımından oluşur.Çim tohumu karışımları her bölgenin iklim özelliklerine göre farklılık gösterir.Akdeniz çim tohumu karışımlarını Ege ve Akdeniz Bölgeleri için önermekteyiz.Gölge alanlar içinse gölge alan çim tohumu karışımlarımız mevcuttur.

Çim tohumu nerden alınır? Torunoğlu Tohumculuktan çim tohumu karışımlarını uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.İnternetten çim tohumu satın almak için 0322 2398808 0530 300 5273 0555 9975075 çim tohumu çeşitleri ithal ve sertifikalıdır.Çim tohumu ne kadar diye merak etmeyin şirketimiz size en iyi fiyatı vermektedir.

Çim tohumu nasıl elde edilir? Bize sadece telefon etmeniz kafi.Çim tohumu ekimi ve çim üretimi hakkında siz değerli müşterilerimize detaylı bilgi vermekteyiz.

Çim tohumu nasıl dikilir? 1.5-2cm derinliğe metre kareye 50-60 gr. tohum ekilip üzeri sıkıştırılarak dikilir.Çim tohumu çeşitleri ve özellikleri hakkında web sitemizde detaylı bilgiler mevcuttur.

Anahtar Kelimeler:çim tohumları,çim tohumu çeşitleri,çim tohumu karışımları,akdeniz çim tohumu karışımı

Online Alışveriş Hemen Ara